Magyar Természetvédők Szövetsége Magyar Természetvédők Szövetségének hírei hu-hu <![CDATA[Magyarország még megállíthatja a CETA-t!]]> http://www.mtvsz.hu/magyarorszag_meg_megallithatja_a_ceta_t Wed, 15 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Mondjunk nemet a CETA-ra!]]> http://www.mtvsz.hu/mondjunk_nemet_a_ceta_ra Mon, 13 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Fenntartható fejlődési tanács: nemzeti érdek az ENSZ fenntartható fejlesztési céljainak megvalósulása]]> http://www.mtvsz.hu/fenntarthato_fejlodesi_tanacs_nemzeti_erdek_az_ensz_fenntarthato_fejlesztesi_celjainak_megvalosulasa Tue, 07 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Fenntarthatóság Iskolája V4]]> http://www.mtvsz.hu/fenntarthatosag_iskolaja_v4 Fri, 03 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Hajrá Miniszterelnök Úr! Mondjon nemet a CETA-ra is!]]> http://www.mtvsz.hu/hajra_miniszterelnok_ur_mondjon_nemet_a_ceta_ra_is Tue, 24 Jan 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Energiafordulat Magyarországon: Hogyan? szakmai műhelynap]]> http://www.mtvsz.hu/energiafordulat_magyarorszagon_hogyan Wed, 18 Jan 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Mégis megmenekül Verespatak?]]> http://www.mtvsz.hu/megis_megmenekul_verespatak Thu, 05 Jan 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Áldott, békés karácsonyt kívánunk!]]> http://www.mtvsz.hu/aldott_bekes_karacsonyt_kivanunk Sat, 24 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Gyász - Elhunyt Láng István akadémikus]]> http://www.mtvsz.hu/gyasz___elhunyt_lang_istvan_akademikus Sun, 18 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Húsz ország aktivistái gyűlnek össze Luxemburgban, hogy támogassák a Luxleaks botrányt kirobbantó hősöket]]> http://www.mtvsz.hu/husz_orszag_aktivistai_gyulnek_ossze_luxemburgban_hogy_tamogassak_a_luxleaks_botranyt_kirobbanto_hosoket Mon, 12 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Győzött a természet! Eredményes volt az európai összefogás!]]> http://www.mtvsz.hu/gyozott_a_termeszet__eredmenyes_volt_az_europai_osszefogas Wed, 07 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[TTIP és CETA: Az utolsó szög a vidék koporsójában? ]]> http://www.mtvsz.hu/ttip_es_ceta_az_utolso_szog_a_videk_koporsojaban Mon, 05 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Igazságot a sütimnek!]]> http://www.mtvsz.hu/igazsagot_a_sutimnek Fri, 02 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Lehangoló az EU új energiacsomagja ]]> http://www.mtvsz.hu/lehangolo_az_eu_uj_energiacsomagja Fri, 02 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Ne vásárolj semmit! nap]]> http://www.mtvsz.hu/ne_vasarolj_semmit_nap_20161125 Fri, 25 Nov 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Fogjunk össze a talaj és a termőföldeink védelméért!]]> http://www.mtvsz.hu/fogjunk_ossze_a_talaj_es_a_termofoldeink_vedelmeert Thu, 24 Nov 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Világfákat ültettünk Monoron és Újhartyánban]]> http://www.mtvsz.hu/vilagfakat_ultettunk_monoron_es_ujhartyanban Tue, 22 Nov 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Őrzők: Közösen a természet védelméért]]> http://www.mtvsz.hu/orzok_kozosen_a_termeszet_vedelmeert Thu, 17 Nov 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Elhalasztották az EU–Kanada csúcstalálkozót – itt az ideje, hogy a magyar kormány érdemi társadalmi vitát kezdeményezzen a CETA-ról]]> http://www.mtvsz.hu/elhalasztottak_az_eukanada_csucstalalkozot__itt_az_ideje_hogy_a_magyar_kormany_erdemi_tarsadalmi_vitat_kezdemenyezzen_a_ceta_rol Thu, 27 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[Vessünk véget a narancsültetvényen dolgozók kizsákmányolásának!]]> http://www.mtvsz.hu/vessunk_veget_a_narancsultetvenyen_dolgozok_kizsakmanyolasanak Fri, 14 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[CETA: nem kell több porhintés, ideje nemet mondani!]]> http://www.mtvsz.hu/ceta_nem_kell_tobb_porhintes_ideje_nemet_mondani Tue, 11 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[CETA nyilatkozat: csupán szemfényvesztés]]> http://www.mtvsz.hu/ceta_nyilatkozat_csupan_szemfenyvesztes Fri, 07 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[A civilek csalódottak, mert a kormány aláírná a CETA-t]]> http://www.mtvsz.hu/a_civilek_csalodottak_mert_a_kormany_alairna_a_ceta_t Wed, 05 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[A jövő nemzedékek szószólója az Európai Bíróság elé vinné a CETA-t]]> http://www.mtvsz.hu/a_jovo_nemzedekek_szoszoloja_az_europai_birosag_ele_vinne_a_ceta_t Tue, 04 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[Írj a magyar döntéshozóknak: mondjunk NEM-et a CETA-egyezményre!]]> http://www.mtvsz.hu/irj_a_magyar_donteshozoknak_mondjunk_nem_et_a_ceta_egyezmenyre Wed, 28 Sep 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[Állampolgárok termelhetnék meg az EU áramszükségletének 45%-át 2050-re ]]> http://www.mtvsz.hu/allampolgarok_termelhetnek_meg_az_eu_aramszuksegletenek_45_at_2050_re_ Tue, 27 Sep 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[Ki élvezi a csokoládé igazi előnyeit?]]> http://www.mtvsz.hu/ki_elvezi_a_csokolade_igazi_elonyeit Mon, 26 Sep 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[Óriáskalapáccsal tüntettek a CETA ellen]]> http://www.mtvsz.hu/oriaskalapaccsal_tuntettek_a_ceta_ellen Mon, 26 Sep 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[Magyarország mondjon nemet az EU-Kanada szabadkereskedelmi egyezményre]]> http://www.mtvsz.hu/magyarorszag_mondjon_nemet_az_eu_kanada_szabadkereskedelmi_egyezmenyre Mon, 19 Sep 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[XVI. Lehoczky János Környezeti Emlékverseny]]> http://www.mtvsz.hu/lehoczky_emlekverseny2016 Tue, 13 Sep 2016 00:00:00 +0200