Magyar Természetvédők Szövetsége Magyar Természetvédők Szövetségének hírei hu-hu <![CDATA[GMO-mentes jelölés: az új szabályozási javaslattal a kormány félrevezetné a fogyasztókat]]> http://www.mtvsz.hu/gmo_mentes_jeloles_az_uj_szabalyozasi_javaslattal_a_kormany_felrevezetne_a_fogyasztokat Tue, 21 Mar 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Energiahatékonysági Világnap: A lakosságnak támogatásra van szüksége a felújításokhoz]]> http://www.mtvsz.hu/energiahatekonysagi_vilagnap_a_lakossagnak_tamogatasra_van_szuksege_a_felujitasokhoz Mon, 06 Mar 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Nemzetközi egyezményt követelnek a természetvédők a multinacionális cégek megregulázására]]> http://www.mtvsz.hu/nemzetkozi_egyezmenyt_kovetelnek_a_termeszetvedok_a_multinacionalis_cegek_megregulazasara Thu, 02 Mar 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Átláthatóbbá tenné az Európai Parlament az adóparadicsomokat]]> http://www.mtvsz.hu/atlathatobba_tenne_az_europai_parlament_az_adoparadicsomokat Tue, 28 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Uniós zöldgazdasági-energetikai fejlesztési lehetőségek itthon c. fórum ]]> http://www.mtvsz.hu/unios_zoldgazdasagi_energetikai_fejlesztesi_lehetosegek_itthon_c_forum Fri, 24 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Barlangok, jelentős földtudományi értékű mesterséges üregek védelmét és élővilág megőrzését célzó természetvédelmi beavatkozások]]> http://www.mtvsz.hu/barlangok_jelentos_foldtudomanyi_erteku_mesterseges_uregek_vedelmet_es_elovilag_megorzeset_celzo_termeszetvedelmi_beavatkozasok Wed, 22 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Magyarország még megállíthatja a CETA-t!]]> http://www.mtvsz.hu/magyarorszag_meg_megallithatja_a_ceta_t Wed, 15 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Mondjunk nemet a CETA-ra!]]> http://www.mtvsz.hu/mondjunk_nemet_a_ceta_ra Mon, 13 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Fenntartható fejlődési tanács: nemzeti érdek az ENSZ fenntartható fejlesztési céljainak megvalósulása]]> http://www.mtvsz.hu/fenntarthato_fejlodesi_tanacs_nemzeti_erdek_az_ensz_fenntarthato_fejlesztesi_celjainak_megvalosulasa Tue, 07 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Fenntarthatóság Iskolája V4]]> http://www.mtvsz.hu/fenntarthatosag_iskolaja_v4 Fri, 03 Feb 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Hajrá Miniszterelnök Úr! Mondjon nemet a CETA-ra is!]]> http://www.mtvsz.hu/hajra_miniszterelnok_ur_mondjon_nemet_a_ceta_ra_is Tue, 24 Jan 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Energiafordulat Magyarországon: Hogyan? szakmai műhelynap]]> http://www.mtvsz.hu/energiafordulat_magyarorszagon_hogyan Wed, 18 Jan 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Mégis megmenekül Verespatak?]]> http://www.mtvsz.hu/megis_megmenekul_verespatak Thu, 05 Jan 2017 00:00:00 +0100 <![CDATA[Áldott, békés karácsonyt kívánunk!]]> http://www.mtvsz.hu/aldott_bekes_karacsonyt_kivanunk Sat, 24 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Gyász - Elhunyt Láng István akadémikus]]> http://www.mtvsz.hu/gyasz___elhunyt_lang_istvan_akademikus Sun, 18 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Húsz ország aktivistái gyűlnek össze Luxemburgban, hogy támogassák a Luxleaks botrányt kirobbantó hősöket]]> http://www.mtvsz.hu/husz_orszag_aktivistai_gyulnek_ossze_luxemburgban_hogy_tamogassak_a_luxleaks_botranyt_kirobbanto_hosoket Mon, 12 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Agroüzemanyagoktól az élelmiszerspekuláción át a földzsákmánylásig]]> http://www.mtvsz.hu/agrouzemanyagoktol_az_elelmiszerspekulacion_at_a_foldzsakmanylasig Thu, 08 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Győzött a természet! Eredményes volt az európai összefogás!]]> http://www.mtvsz.hu/gyozott_a_termeszet__eredmenyes_volt_az_europai_osszefogas Wed, 07 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[TTIP és CETA: Az utolsó szög a vidék koporsójában? ]]> http://www.mtvsz.hu/ttip_es_ceta_az_utolso_szog_a_videk_koporsojaban Mon, 05 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Igazságot a sütimnek!]]> http://www.mtvsz.hu/igazsagot_a_sutimnek Fri, 02 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Lehangoló az EU új energiacsomagja ]]> http://www.mtvsz.hu/lehangolo_az_eu_uj_energiacsomagja Fri, 02 Dec 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Ne vásárolj semmit! nap]]> http://www.mtvsz.hu/ne_vasarolj_semmit_nap_20161125 Fri, 25 Nov 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Fogjunk össze a talaj és a termőföldeink védelméért!]]> http://www.mtvsz.hu/fogjunk_ossze_a_talaj_es_a_termofoldeink_vedelmeert Thu, 24 Nov 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Világfákat ültettünk Monoron és Újhartyánban]]> http://www.mtvsz.hu/vilagfakat_ultettunk_monoron_es_ujhartyanban Tue, 22 Nov 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Őrzők: Közösen a természet védelméért]]> http://www.mtvsz.hu/orzok_kozosen_a_termeszet_vedelmeert Thu, 17 Nov 2016 00:00:00 +0100 <![CDATA[Elhalasztották az EU–Kanada csúcstalálkozót – itt az ideje, hogy a magyar kormány érdemi társadalmi vitát kezdeményezzen a CETA-ról]]> http://www.mtvsz.hu/elhalasztottak_az_eukanada_csucstalalkozot__itt_az_ideje_hogy_a_magyar_kormany_erdemi_tarsadalmi_vitat_kezdemenyezzen_a_ceta_rol Thu, 27 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[Vessünk véget a narancsültetvényen dolgozók kizsákmányolásának!]]> http://www.mtvsz.hu/vessunk_veget_a_narancsultetvenyen_dolgozok_kizsakmanyolasanak Fri, 14 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[CETA: nem kell több porhintés, ideje nemet mondani!]]> http://www.mtvsz.hu/ceta_nem_kell_tobb_porhintes_ideje_nemet_mondani Tue, 11 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[CETA nyilatkozat: csupán szemfényvesztés]]> http://www.mtvsz.hu/ceta_nyilatkozat_csupan_szemfenyvesztes Fri, 07 Oct 2016 00:00:00 +0200 <![CDATA[A civilek csalódottak, mert a kormány aláírná a CETA-t]]> http://www.mtvsz.hu/a_civilek_csalodottak_mert_a_kormany_alairna_a_ceta_t Wed, 05 Oct 2016 00:00:00 +0200